Przejdź do treści
 

MIRALITE PURE

Czyste odbicie natury

MIRALITE PURE to lustro ekologiczne stworzone na miarę współczesnych czasów i potrzeb z poszanowaniem ludzi i planety. MIRALITE PURE jest lustrem przyjaznym ludziom i środowisku, wolnym od ołowiu i rozpuszczalników organicznych, a jego antracytowy podlew eliminuje efekt prześwietlenia przy aplikacji LED. MIRALITE PURE zapewnia bardzo wysoką odporność na korozję brzegową i punktową. Lustro MIRALITE PURE może być osadzone w ramie, klejone oraz mocowane przy pomocy uchwytów mocujących.

ŚWIATŁO  -  PRZESTRZEŃ  - DESIGN

 • Środowisko
 • Design
  Design

Opis

O magii luster MIRALITE PURE nie zapominają projektanci wnętrz, którzy ciągle zachwycają się zdolnością wizualnego powiększenia małych pomieszczeni. Nasze lustra używane są w projektach, gdzie trzeba zamaskować mankamenty przestrzeni jak np. niedobór naturalnego światła. Najbardziej pożądane jest powieszenie lub ustawienie lustra w taki sposób, aby odbijało światło oraz ładny widok i przyrodę z zewnątrz. Aby wąski korytarz wydawał się szerszy, należy jego dłuższą ścianę wyłożyć lustrami. W małych przedpokojach popularne jest kładzenie luster nie tylko na wszystkich ścianach, ale i na suficie, aby wydawał się nieskończony. Do małych łazienek dobrze wkomponowują się lustrzane ściany, które nie tylko dodają im głębi, ale również intensyfikują kolory ścian sąsiednich. Lustra MIRALITE PURE mają wile zastosowań, spełniając przy tym więcej niż jedną funkcję w projektowaniu przestrzeni.

Zastosowanie do produkcji szkła PLANICLEAR o zwiększonej przejrzystości oraz w jasnym i neutralnym odcieniu, gwarantuje czyste i żywe kolory, niezależnie od oświetlenia. Do produkcji luster dedykowane są specjalnie tafle szklane o wyjątkowej jakości AV. Antracytowy podlew eliminuje efekt prześwietlania przy podświetleniu lustra. Łatwa obróbka, jakość i wyjątkowa trwałość oraz parametry użytkowe przekładają się na najwyższy komfort montażu i użytkowania.

 

microshade

 

ZASTOSOWANIE

Lustro MIRALITE PURE doskonale sprawdza się jako element mebli, wypełnienie szaf, czy stołów. MIRALITE PURE jako okładzina ścienna w pomieszczeniach mieszkalnych – łazienkach, salonach, czy na korytarzach – doda ‘efektu glamour’ naszym wnętrzom. W obiektach publicznych – hotelach, biurach, sklepach, restauracjach, w salach fitness – lustra są miłym uzupełnieniem wnętrza. Gdy podkreślimy odbijający się w lustrze obraz dodatkowym światłem, możemy liczyć na ciekawy efekt iluminacyjny.

ZALETY

 • Czyste żywe kolory, niezależnie od oświetlenia.
 • Jasny, neutralny odcień, doskonała przejrzystość odbicia.
 • Antracytowy podlew lustra eliminuje efekt prześwietlenia przy podświetleniu LED.
 • Podkreślenie charakteru wnętrz i finezji detali.
 • Kompatybilność z chłodnymi barwami.
 • Wyjątkowa jakość i dbałość  o środowisko.
 • Podlew wolny od ołowiu i rozpuszczalników organicznych.

VIDEO

 

Galeria zdjęć

1_2.jpg 1_2.jpg
2.jpg
3_1.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
fot1-miralite_976x553.jpg
fot2-miralite_976x553.jpg
fot3-miralite_976x553.jpg
fot4-miralite_976x553.jpg