Przejdź do treści
 

W domu Agnieszki Kaczorowskiej-Peli

Urządzając dom dla siebie i swojej rodziny Agnieszka wybrała do niego materiały piękne, trwałe i bezpieczne. Dlatego zdecydowała się wykorzystać lustro MIRALITE PURE, szkło DIAMANT i TIMELESS

Agnieszka Kaczorowska-Pela, aktorka i tancerka, choreografka i osobowość medialna, prywatnie żona Macieja Peli, od niedawna mama małej Emilki. Wśród wielu spektakularnych sukcesów można wymienić zdobyte przez nią Mistrzostwo Świata w tańcach latynoamerykańskich, czy zwycięstwo w programie „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Przez całe życie podąża za marzeniami, w myśl idei, że granice nie istnieją. Wyznaje zasadę, że kluczem do samorealizacji jest ciężka praca. Wieloletnia kariera tancerki i wielogodzinne treningi nauczyły ją zdrowego trybu życia, świadomości własnego ciała, a także wiedzy na temat wpływu czynników zewnętrznych na nasze organizmy. To właśnie ta świadomość i wiedza stała się podstawą do nawiązania współpracy z naszą firmą, której produkty i rozwiązania szklane wyróżniają się odpowiedzialnością i poszanowaniem wobec ludzi oraz naszej planety.

Agnieszka Kaczorowska-Pela: "Udało nam się spełnić marzenie o wspólnym domu, w którym wszyscy czujemy się dobrze i bezpiecznie"

Urządzając dom dla siebie i swojej rodziny Agnieszka Kaczorowska-Pela wybierała do niego materiały piękne, ale też trwałe, bezpieczne dla zdrowia, łatwe w pielęgnacji i ekologiczne. Dlatego zdecydowała się wykorzystać lustro MIRALITE PURE, szkło DIAMANT i TIMELESS.

Ekologiczne lustra MIRALITE PURE ujęły Agnieszkę Kaczorowską-Pelę jasnym, neutralnym odcieniem dającym efekt doskonałej przejrzystości odbicia. Rozmieszczone w różnych punktach domu lustra MIRALITE PURE są bezpieczne dla domowników, bo nie zawierają szkodliwych dla zdrowia ołowiu i rozpuszczalników. Produkowane z poszanowaniem środowiska pokazują czyste, żywe kolory niezależnie od oświetlenia i znakomicie wpisują się w design poszczególnych pomieszczeń.

Marzeniem Agnieszki Kaczorowskiej-Peli była duża kabina prysznicowa. Jako bariery oddzielającej ją od pozostałej części łazienki użyto przejrzystego szkła TIMELESS wyposażonego w powłokę antykorozyjną. Dzięki temu na czyszczenie ścian kabiny nie trzeba poświęcać dużo czasu, rodzina ma go więc więcej dla siebie. Unikalna metoda nakładania antykorozyjnej warstwy na szkło, którą wykorzystuje się przy tworzeniu TIMELESS daje pewność, że innowacyjnymi właściwościami tego materiału Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej najbliżsi będą mogli cieszyć się przez bardzo długi czas.

Loftowe drzwi pomiędzy przedpokojem a jadalnią i salonem to jeden z bardziej charakterystycznych elementów w domu tancerki. Tworzy je ekstrabiałe szkło DIAMANT obramowane czarnymi, loftowymi okuciami. Wysoki poziom przepuszczalności światła, zdolność perfekcyjnego odwzorowywania kolorów oraz przejrzyste krawędzie szkła sprawiają, że do holu dostaje się światło dzienne, rozjaśniając i ożywiając to miejsce. Drzwi oddzielają od siebie pomieszczenia, ale nie zamykają przestrzeni, pozwalają zachować łączność pomiędzy dwoma częściami domu.

W swoim domu każdy chce mieć to, co najlepsze. Wybór szkła Saint-Gobain Building Glass Polska gwarantuje tę jakość.

Saint-Gobain Building Glass Polska - producent i dostawca szkła TIMELESS, DIAMANT, MIRALITE PURE.

Napisz do nas, korzystając z formularza kontaktowego i dowiedz się więcej na temat naszych produktów.

Przetwórstwo i montaż:

Szkło Czerwińscy
T. Czerwińska, M. Czerwiński
05-079 Okuniew, ul. Sadowa 4
Tel: +48 508 067 522

 

DIAMANT®
Szkło TIMELESS® z wyróżnieniem
miralite_pure_background MIRALITE® PURE

Znajdź dystrybutora