Przejdź do treści
 

TOPBuilder 2023 dla szkła ORAÉ®!

Tytuł TOPBuilder

To uznawany w branży budowlanej w Polsce tytuł, który stanowi prestiżowe wyróżnienie dla wyróżniających się produktów, obiektów i usług.

To zaszczytne wyróżnienie potwierdza naszą innowacyjność i zaangażowanie w tworzenie produktów zgodnych z obecnymi potrzebami sektora budowlanego. W obliczu zmian klimatycznych, coraz większa liczba inwestorów i użytkowników budynków zwraca uwagę na energooszczędne rozwiązania. Nasze przeszklenia, wrażliwe na zmiany klimatu, są doskonałym przykładem produktów, które zarówno troszczą się o środowisko, jak i zapewniają komfort wewnętrzny użytkownikom.

 

top builder dla orae

 

Ślad węglowy szkła bazowego ORAÉ®, który został potwierdzony przez deklarację środowiskową produktu (EPD)  - analiza cyklu życia „cradle-to-grave”, jest o 42% mniejszy w porównaniu do europejskiego poziomu wyjściowego dla naszego szkła bazowego. Nowy poziom został osiągnięty dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości stłuczki szklanej, zachowując standardy techniczne, jakościowe czy estetyczne. 

Jury TOPBuilder doceniło nasze przeszklenie za jego wyjątkowe cechy, cenne dla zrównoważonego budownictwa jak i w przyspieszenia rozwoju cyrkularnej i niskoemisyjnej gospodarki.
 

Więcej informacji na temat produktu znajdziesz tutaj: