Przejdź do treści
 

Szkło do Twojej kabiny prysznicowej

TIMELESS Komfort i wygoda użytkowania

Szkło opracowane z myślą o zastosowaniach w kabinach prysznicowych i parawanach wannowych.

Dlaczego warto wybrać szkło TIMELESS?

Oto kilka powodów:

  • łatwość utrzymania czystości – Podczas kąpieli można zauważyć natychmiastowy efekt spływającej wody z tafli szkła. Struktura szkła TIMELESS została zaprojektowana w ten sposób, by nie przylegały do niej kamień i zabrudzenia. Innowacyjna powłoka z tlenków metali jest dużo łatwiejsza do utrzymania w czystości niż te ze standardowego szkła niepowlekanego.

  • antykorozyjność – powierzchnia szkła TIMELESS jest trwałe zabezpieczona przed efektem korozji, wraz z upływem czasu zachowuje swoje walory. Nie zmienia zabarwienia ani struktury powierzchni, przez długie lata pozwalając cieszyć się atrakcyjnym wyglądem.

  • wytrzymałość – nowoczesny proces tworzenia powłoki szkła TIMELESS sprawia, że jest ona bardzo trwała i z upływem czasu nie traci swoich właściwości. Dodatkową korzyścią jest możliwość poddania szkła wszelkim rodzajom obróbki przemysłowej.

  • przezroczystość – szkło TIMELESS bardzo szybko odzyskuje swoją pierwotną przezroczystość. Para wodna odparowuje szybciej niż ze szkła niepowlekanego. Szkło TIMELESS zbudowane jest z wysoko przeziernego szkła PLANICLEAR, na które nanoszona jest właściwie niewidoczna powłoka. Taka struktura sprawia, że szkło to zapewnia wyjątkową przejrzystość, niezależnie od grubości nie wpływa również na percepcję kolorów.

 

Przed przystąpieniem do urządzania łazienki, warto dokładnie określić priorytety – czy najbardziej zależy nam na estetyce, trwałości, funkcjonalności, komforcie użytkowania, a może łatwości utrzymania czystości? Znając swoje potrzeby, dużo łatwiej jest dokonać właściwego wyboru, z którego będziemy zadowoleni przez długie lata.