Przejdź do treści
 

TIMELESS 

Szkło z powłoką antykorozyjną. TIMELESS to antykorozyjne szkło które zostało opracowane z myślą o zastosowaniach w kabinach prysznicowych. Można je stosować w parawanach prysznicowych, kabinach prysznicowych lub parawanach nawannowych. Szkło TIMELESS składa się z wysoko przeziernego szkła SGG PLANICLEAR, na które naniesiono praktycznie niewidoczną powłokę. Dzięki temu szkło TIMELESS jest bardzo przezroczyste i nie wpływa na percepcję kolorów niezależnie od grubości.

 • Highly tested and durable
  Trwałość
 • Design
  Design
 • Łatwe w czyszczeniu
  Łatwe w czyszczeniu

Opis

Szkło TIMELESS 

 

zostało opracowane z myślą o zastosowaniach w kabinach prysznicowych. Można je stosować w parawanach prysznicowych, kabinach prysznicowych lub parawanach nawannowych. Powierzchnia TIMELESS została w pełni zabezpieczona za pomocą innowacyjnej metody nakładania warstwy tlenków metali. Szkło nie staje się białe, lecz zachowuje przezroczystość. Wapień i zabrudzenia osadzają się w mniejszym stopniu: oznacza to łatwiejsze czyszczenie niż w przypadku szkła nieprzetworzonego.

timeless_szkło do kabin prysznicowych

 

timeless_szkło do kabin prysznicowych

 

 

TIMELESS - ZALETY

 • Wysoki poziom przezroczystości i neutralny wygląd - Szkło TIMELESS składa się z wysoko przeziernego szkła SGG Planiclear, na które naniesiono praktycznie niewidoczną powłokę. Dzięki temu szkło TIMELESS jest bardzo przezroczyste i nie wpływa na percepcję kolorów niezależnie od grubości.
 • Efekt antykorozyjny dla trwałej przezroczystości - Szkło jest trwale zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu wraz z upływem czasu nie zmienia zabarwienia i zachowuje atrakcyjny wygląd.
 • Łatwiejsze czyszczenie - Woda spływa po powierzchni szkła, co ogranicza powstawanie osadów kamienia i zacieków. Wszelkie ślady użytkowania są łatwiejsze do usunięcia w porównaniu ze standardowym szkłem niepowlekanym.
 • Wysoko wytrzymała powłoka - Powłokę TIMELESS otrzymuje się przez magnetronowe nanoszenie warstwy tlenków metali. Tak otrzymana powłoka jest bardzo trwała, nie traci swoich właściwości z upływem czasu i może być poddawana wszelkim rodzajom obróbki przemysłowej.
 • 10 letnia gwarancja - Właściwości antykorozyjne szkła prysznicowego TIMELESS są gwarantowane przez okres 10 lat w normalnych warunkach użytkowania i pod warunkiem przestrzegania wytycznych dotyczących przetwarzania i konserwacji oraz zaleceń dotyczących stosowania, podanych przez Saint Gobain Glass.

 

>VIDEO

 

 

 

Właściwości optyczne

Powłoka TIMELESS nie jest przyciemniana ani refleksyjna: jej wygląd jest bardzo podobny do szkła przezroczystego.
Grubość Przepuszczalność światła Odbicie światła (strona szklana / strona powlekana)
4 mm 89% 10%
6 mm 89% 10%
8 mm 89% 10%
10 mm 88% 10%