Przejdź do treści
 

Szkło TIMELESS® z wyróżnieniem

„Wybór Roku – Łazienka 2020”

Szkło TIMELESS® zostało wyróżnione w prestiżowym plebiscycie Wybór Roku – Łazienka 2020, w kategorii kabiny prysznicowe. Jest to szczególna forma gratyfikacji – zwycięzcy są wybierani głosami jury, w składzie którego znajdują się reprezentanci branży łazienkowej.

Konkurs Łazienka – Wybór Roku organizowany jest przez wydawnictwo Publikator, corocznie od 2001 roku. Od samego początku w jury zasiadają takie osobistości jak – przedstawiciele magazynu Łazienka, rynku salonów łazienkowych, hurtowni czy architekci i projektanci, którzy przede wszystkim oceniają jakość i wzornictwo zgłoszonych produktów.

TIMELESS® to jeden z flagowych produktów Saint-Gobain, który zdecydowanie wyróżnia się na rynku szkieł do kabin prysznicowych. Składa się z wysoko przeziernego szkła PLANICLEAR lub DIAMANT (szkła odżelazionego) z niewidoczną, bardzo trwałą powłoką antykorozyjną. W efekcie szkło TIMELESS charakteryzuje się tym, że jest bardzo przezroczyste i nie wpływa na percepcję kolorów, niezależnie od grubości. Co istotne – zabrudzenia osadzają się nim o wiele rzadziej, a to oznacza łatwiejsze czyszczenie niż w przypadku szkła nieprzetworzonego.

 

logo

 

Pliki do pobrania