Przejdź do treści
 

Prawdziwy klejnot aranżacji!

Szkło DIAMANT®

Szlachetnie krystaliczne, subtelnie delikatne - oto szkło ekstra białe DIAMANT® w najczystszej postaci.

Dzięki niskiej zawartości tlenku żelaza szkło DIAMANT® pozbawione jest charakterystycznego, zielonego odcienia. To sprawia, że możemy cieszyć się niezrównaną przejrzystością tafli i całkowitą neutralnością krawędzi, wysokim stopniem przepuszczalności światła oraz perfekcyjnym odwzorowaniem barw obiektów umieszczonych po drugiej stronie szkła.

Doskonałe właściwości optyczne czynią DIAMANT® idealną bazą dla innych rozwiązań znajdujących się w naszej ofercie szkieł do wnętrz. Panele szklane, lustra, kabiny prysznicowe… Z jego pomocą stworzymy wysublimowane, pełne blasku aranżacje i dodamy projektom wyjątkowości.

 

 

Zobacz nasz najnowsze video:

 

 

Szkło DIAMANT zastosowanie

Ścianka działowa zaprojektowana z wykorzystaniem szkła DIAMANT® to praktyczne rozwiązanie, by optycznie powiększyć niewielką przestrzeń.

Szkło DIAMANT® nadaje się do produkcji laminowanego szkła bezpiecznego, hartowania, ale również może być przetwarzane jako szło bazowe float. Balustrady szklane ze szkła DIAMANT® powiększą przestrzeń dając wiele nowych możliwości aranżacyjnych.

Zastosowanie szkła DIAMANT®, jako drzwi kabiny prysznicowej czy w kabinie typu walk-in, dodatkowo z naniesioną powłoką antykorozyjną TIMELESS, to wysoki komfort użytkowania. Przejrzysta krawędź, bez zielonego zabarwienia, idealnie komponuje się z każdym kolorem wykończenia łazienki.

Szkło DIAMANT® jest szczególnie cenione przy produkcji dekoracyjnych i szlachetnych mebli wykonanych z grubego szkła. Szklane elementy mebli z powodzeniem podkreślają ich unikatowy styl.