Przejdź do treści
 

Wielkopowierzchniowy biurowiec w klasie A

SkyRes - Nowoczesny biurowiec

Czternmastokondygnacyjny budynek w sercu Rzeszowa wyróżnia się na tle innych budynków. Dzięki zastosowaniu szkła COOL-LITE SKN 165 wygląda jeszcze piękniej.

SkyRes to pierwszy w Rzeszowie wielkopowierzchniowy biurowiec w klasie A. Budynki w tej kategorii charakteryzuje przede wszystkim wysoki standard, prestiżowa lokalizacja, najwyższa jakość wykończenia i wyposażenia. Jego całkowita powierzchnia wynosi aż 25.648 m2  i w całości przeznaczona jest pod wynajem.

Podkreślić należy fakt, iż już na wstępnym etapie projektowania jego twórcy zadbali o to aby łączył w sobie z jednej strony innowacyjne rozwiązania przeznaczone dla działalności biznesowej a z drugiej uwzględniał wytyczne zrównoważonego budownictwa . Oznacza to, że SkyRes, jego struktura budowlana i materiały użyte do budowy są przyjazne środowisku naturalnemu. Zostało to potwierdzone w maju 2013 r. poprzez uzyskanie  amerykańskiego certyfikatu LEED  na poziomie GOLD (Leadership in Energy and Environmenral Design) - system oceny oddziaływania budynku na środowisko naturalne.  W całej Polsce tylko 27 obiektów zostało certyfikowanych w tym systemie!

Sam budynek to 14 kondygnacyjna budowla z 12 piętrami biurowymi, parterem o przestronnym lobby z recepcją oraz kantyną. W części podziemnej został zlokalizowany garaż dla samochodów osobowych, elektrycznych i rowerów wraz z wydzielonymi szatniami i prysznicami dla rowerzystów. Piętra biurowe oferują w standardzie powierzchnię Open Space do 1 600m2, a w całym budynku 19 381m2.