Przejdź do treści
 

SIŁA SZKŁA

Odkryj szkło bezpieczne Saint-Gobain Glass


Szkło - materiał, który potrafi sprostać każdemu wyzwaniu projektowemu


Choć zwykło się sądzić, że to materiał kruchy i delikatny, łamiący się niczym cienki lód na tafli jeziora, szkło budowlane Saint-Gobain Glass ma w sobie ogromną moc, dzięki której jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu projektowemu. Szkło bezpieczne dźwiga na swoich barkach ciężar naszego spokoju ducha, nieograniczonego komfortu, bezstresowego wypoczynku i zadowolenia z przebywania we wnętrzach. Nie boi się wzmożonego nacisku, skoków ani uderzeń – tych przypadkowych, w trakcie beztroskich zabaw, czy tych celowych, z użyciem ciężkich przedmiotów. 

O wytrzymałość i trwałość szkła można zadbać poddając go procesom hartowania lub laminowania, dzięki którym szkło odprężone typu „float” przeobraża się w szkło bezpieczne – najlepszego opiekuna  budynku i przebywających w nim ludzi.

 

kula
 

Jak szkło bezpieczne hartowane i laminowane zachowuje się w trakcie pękania? W jaki sposób w ogóle dochodzi do tego zjawiska? Czym różni się szkło odprężone od szyby hartowanej czy szkła laminowanego? Jakie konsekwencje dla użytkowników niesie za sobą wybór powyższych rozwiązań? O tym i o wielu innych istotnych kwestiach opowiadamy w naszym najnowszym filmie „Siła Szkła”.
 

SPRAWDŹ NASZE WIDEO