Przejdź do treści
 

Współpraca Saint-Gobain Glass z firmą MOCHNIK Glass

 

Współpraca Saint-Gobain Glass z firmą MOCHNIK Glass w zakresie szkła ekstra białego DIAMANT® to odpowiedź na pytanie, czy od szklanych realizacji można oczekiwać najwyższej estetyki, a jednocześnie wysokiej funkcjonalności.

 

mochnik&sgglass

Ekstra białe szkło DIAMANT® Saint-Gobain Glass to szkło typu float do wyjątkowych zastosowań. Niska zawartość tlenku żelaza powoduje najwyższy poziom przepuszczalności światła i perfekcyjne odwzorowanie barw. DIAMANT® to szkło bazowe, które gwarantuje naturalne odtworzenie barwy białej lub barw pastelowych na powierzchniach szklanych, emaliowanych, lakierowanych i powierzchniach z sitodrukiem. Neutralna barwa krawędzi, powoduje, że szkło różni się od standardowego szkła typu float, dzięki czemu znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach. Elastyczność obróbki sprawia, że szkło DIAMANT® stwarza nieograniczone możliwości dekoracyjne wnętrz.

Firma MOCHNIK Glass zajmuje się przetwarzaniem i dystrybucją szkła budowlanego. W asortymencie firmy MOCHNIK Glass można znaleźć m.in. szklane drzwi, ścianki, kabiny prysznicowe, daszki, balustrady, schody oraz lustra. Oferta marka Glasimo Projects  zawiera kompleksową obsługę inwestycji komercyjnych, publicznych oraz mieszkaniowych. Specjalizuje się w doradztwie technicznym gwarantując indywidualne podejście do klienta, a także posiada doświadczenie we współpracy z architektami, projektantami, deweloperami, firmami budowlanymi oraz inwestorami. Wśród wielu typów szkła w ofercie MOCHNIK Glass znajduje się szkło ekstra białe DIAMANT®. 

 

Diamant_photo

 

Co sprawia, że szkło DIAMANT® jest tak chętnie wybierane przez klientów?
To przede wszystkim:
• wysoki poziom przepuszczalności światła,
• neutralna barwa krawędzi,
• perfekcyjne odwzorowanie barw.

 

Diamant glass

 

Nie ulega wątpliwości, że zastosowanie  szkła DIAMANT® wpływa na estetykę wnętrz oraz komfort użytkowników – od budynków użyteczności publicznej po domy prywatne. Wśród licznych pomysłów na jego wykorzystanie szczególnie warto podkreślić balustrady, ścianki działowe, kabiny prysznicowe, drzwi czy schody. DIAMANT® sprawdzi się również w zespoleniach okien – w witrynach sklepowych,  na fasadach w kombinacji z powłokami przeciwsłonecznymi.
Szkło DIAMANT® to doskonały wybór dla realizacji, które stawiają na estetykę, unikalny design i najwyższą jakość. To niebanalne rozwiązanie, z którym każda przestrzeń nabierze wyrazistego charakteru.