Przejdź do treści
 

Premiera lustra MIRALITE NATURA

na Targach 4DD zakończona sukcesem!

W ramach Targów 4 Design Days 2019 swoją premierę miało nowe lustro Saint-Gobain Building Glass MIRALITE NATURA. Jego subtelny naturalny odcień sprawia, że odbicie jest łagodniejsze i bardziej autentyczne.

Na stoisku Saint-Gobain Building Glass Polska można było przejrzeć się w prezentowanym lustrze i osobiście sprawdzić jego właściwości oraz zdobyć wyczerpujące informacje o zaletach nowego produktu.

Z okazji premiery produktu Saint-Gobain Building Glass Polska przygotowało mini lusterka, w których odwiedzający targi mogli się przejrzeć i przetestować wyjątkowe właściwości szkła na sobie. To właśnie ten gadżet został uznany przez czytelników Dziennika Zachodniego za najlepszy pośród listy TOP 10 najciekawszych gadżetów przygotowanych przez firmy na targi.

Lusterko poprawiające urodę od Saint-Gobain, firmy specjalizującej się w szkle sprawia, że cera wygląda tak, jakbyśmy właśnie wrócili z wakacji – jest brzoskwiniowa, ładna, nieziemista. Takie lustra, już w większej formie, nadają się np. do przymierzalni – można przeczytać na łamach Dziennika Zachodniego.

Saint-Gobain Building Glass Polska znalazło sposób, by wyróżnić się spośród 300 wystawców. Prosty, a zarazem efektowny gadżet zyskał uznanie kilkudziesięciu tysięcy osób, które miały okazję odwiedzić targi między 24-27 stycznia.

 

Więcej informacji o plebiscycie na stronie: LINK

miralite-natura-lustro