Przejdź do treści
 

Nowy wymiar głębi

Nowy wymiar głębi

Owalne, prostokątne, w ramie i bezramowe, te małe i te w rozmiarze XL – lustra dekoracyjne doskonale uzupełniają każdy styl aranżacyjny. Nic tak jak one nie pozwala na szybką i zachwycającą metamorfozę pomieszczeń. Tym, którzy lubią oryginalne rozwiązania wybiegające o krok dalej, polecamy gamę szkieł powlekanych z efektem lustrzanym MIRASTAR®, które jeszcze bardziej podkręcają design wnętrz.

MIRASTAR® i MIRASTAR® REFLECT to produkty, które nie boją się wyzwań. Choć nie są to tradycyjne lustra, mogą pełnić ich rolę, wyróżniając się wysoką refleksyjnością tafli. Nie straszna im wilgoć ani wysokie temperatury, mogą być zatem swobodnie stosowane w łazience czy kuchni – na przykład w formie popularnych paneli ściennych typu backspash. A to nie koniec zaskoczeń!

Lustro weneckie w domu

Szkło MIRASTAR® pozwala na kreowanie wnętrz w oryginalny sposób. W zależności od warunków oświetleniowych daje efekt… lustra weneckiego! Jak to możliwe? Zupełnie jak na filmach – gdy przestrzeń po obu stronach tafli jest równomiernie doświetlona, MIRASTAR® wygląda niepozornie, jak przezroczysta szyba. Jego przezierność znika, gdy w jednym z pomieszczeń zapalimy światło – wówczas nie zobaczymy już tego, co po drugiej stronie, lecz własne odbicie. Ta podwójna funkcjonalność pozwala na tworzenie unikalnych projektów. Efekt wow gwarantowany!

Lustrzane tafle od podłogi po sufit

Szkło MIRASTAR® REFLECT – nowość w naszej ofercie – charakteryzuje się bardzo niską przepuszczalnością światła (Lt=0,1%) i wysoką nieprzeziernością. Dzięki temu może pełnić funkcję lustra tradycyjnego. Jest proste w montażu na nieprzezroczystych powierzchniach, a ślady kleju pozostają niewidoczne mimo tego, że tylna powierzchnia szkła nie jest pokryta lakierem. Lustro od podłogi aż po sufit? Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia – dla szkła MIRASTAR® REFLECT nie ma rzeczy niemożliwych.

Co wyróżnia produkty z rodziny MIRASTAR®?

  • Odporność na wilgoć i wysoką temperaturę – mimo trudnych warunków panujących w pomieszczeniach tafle są trwałe, a przez to bezpieczne w użytkowaniu.
     
  • Elastyczność obróbki – szkło można poddawać cięciu, obróbce krawędziowej, hartowaniu oraz laminowaniu i dopasować je do wymagań projektu i własnych oczekiwań.
     
  • Niezrównany design – oba produkty sprawdzą się w postaci ścianek działowych, np. między sypialnią a łazienką czy garderobą a sypialnią, ścianek prysznicowych, luster bezramowych, paneli ściennych typu backsplash, elementów mebli itp. Dzięki nim wystrój nabierze nowej głębi! Poznaj bliżej gamę szkieł z efektem lustra MIRASTAR®