Przejdź do treści
 

SAINT-GOBAIN

NOWY Katalog Rozwiązań Systemowych

W styczniu 2022 inżynierowie Saint-Gobain zakończyli prace nad pierwszym, kompleksowym katalogiem rozwiązań przegród i elementów budowalnych z zastosowaniem produktów aż 6 naszych marek: SAINT-GOBAIN GLASS, ECOPHON, GLASSOLUTIONS, ISOVER, RIGIPS, WEBER. To przełomowe opracowanie adresowane jest głównie do dla architektów, ale także wykonawców oraz inwestorów indywidualnych. Katalog opracowany przez połączone siły naszych specjalistów jest unikatową pozycją i niewątpliwie jest pierwszym tego typu opracowaniem w ramach grupy Saint-Gobain.

Katalog rozwiązań systemowych stanowi praktyczny przewodnik nie tylko dla architektów czy wykonawców, ale wszystkich osób biorących udział w procesie budowalnym: inwestorów indywidualnych, rzeczoznawców czy studentów szkół budowalnych. Dzięki praktycznym informacjom zyskują pewność parametrów technicznych, łatwość w zbieraniu dokumentacji potrzebnej do projektu i przede wszystkim wiedzę odnośnie rozwiązań systemowych Saint-Gobain.  Katalog został podzielony na 2 tomy i obejmuje systemy w ramach następujących aplikacji:

TOM I
Okładziny ścienne,
Ściany działowe,
Ściany działowe do pomieszczeń mokrych, 
Ściany działowe masywne,
Obudowy szybów instalacyjnych i windowych, 
Poddasza, 
Okładziny sufitowe, 
Sufity podwieszane, 
Systemy ochrony przeciwpożarowej,
Blendy,
Szkło do wnętrz Saint-Gobain Glass,
Szkło i rozwiązania szklane Glassolutions,
Systemy i produkty Ecophon,
Szczegóły połączeń i informacje techniczne.  

TOM II
Podkłady podłogowe,
Systemy ociepleń Etics,
Fasady wentylowane. 

Nowy Katalog rozwiązań systemowych jest ogromnym wsparciem dla promocji rozwiązań synergicznych i sprzedaży systemowej. Wyznacza standardy rynkowe i doskonale wpisuje się w naszą misję MAKING THE WORLD A BETTER HOME.