Przejdź do treści
 

Nowoczesne szkło ornamentowe bohaterem najnowszego odcinka Remont w 48H!

Wydawać by się mogło, że szkło ornamentowe w polskich domach obecne jest od bardzo dawna i zostało odmienione już przez wszystkie przypadki. Znamy je z dodatków do kultowych mebli czy jako wypełnienie w drzwiach. Szkło ornamentowe potrafi idealnie zgrać się z przestrzenią, pozostając jej cichym bohaterem. Zdarzają się jednak projekty i misje specjalne, w których szkło ornamentowe sprawdza się fantastycznie wybijając się na pierwszy plan.

Zadanie przed jakim stanął architekt Tomasz Pągowski, prowadzący „Remont w 48h” na antenie Canal+ Domo* wydawało się dość karkołomne do zrealizowania. W krótkim czasie, to tylko wspomniane 48h, prowadzący musiał przeprowadzić metamorfozę wybranego wnętrza tak, aby stworzyć dwie oddzielne strefy użytkowe – komfortowy, przestrzenny salon oraz intymną, prywatną sypialnię.

Jak stworzyć taki projekt? Przy niewielkim metrażu i nie tracąc przestrzeni? Z pomocą przychodzi szkło ornamentowe, którego wykorzystanie jako ścianki działowej oraz drzwi przesuwnych wyznaczyło przestrzeń. Jakie są korzyści z takiego rozwiązania? To lekkość konstrukcji, przy zachowaniu prywatności i jednoczesnym dostępie do światła dziennego. Uwagi dość ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy pracujemy często w domu i każdy w mieszkaniu czy domu chciałby mieć swoje miejsce do pracy, czy relaksu.

Zachęcamy do obejrzenia efektu metamorfozy mieszkania oraz reakcji właściciela mieszkania na antenie Canal+ Domo. A my mamy dla Was skrót odcinka. W roli głównej szkło ornamentowe… Zapraszamy!

*Platforma PLAYER jest całkowicie subskrypcyjna, aby obejrzeć program należy wykupić pakiet.

Szkło ornamentowe użyte w programie:
VISIOSUN

Przetwórstwo:
Szkło Czerwińscy T. Czerwińska, M. Czerwiński
05-079 Okuniew, ul. Sadowa 4
Tel: +48 508 067 522

Montaż:
M3 Adrian Kubik
21-500 Biała Podlaska
Tel. +48 668 382 182