Przejdź do treści
 

Szkło TIMELESS inspiruje w programie

MOJE WYMARZONE MIEJSCE

Współczesna łazienka nie boi się odważnych rozwiązań – zwłaszcza, gdy są one wykonane z najwyższej jakości materiałów. Najlepszy sposób na nowoczesne, pełne przestrzeni wnętrze? Elegancka kabina prysznicowa typu walk-in, której główny element stanowi przezroczysta tafla antykorozyjnego szkła TIMELESS.

Zaprojektowanie funkcjonalnej łazienki jest nie lada sztuką, a na niewielkim metrażu – prawdziwym wyzwaniem kreatywnym. Z takim zadaniem w programie „Moje wymarzone miejsce” CANAL+DOMO przyszło się zmierzyć architektowi Maciejowi Rempalskiemu, czego efekty mogliśmy podziwiać w jednym z odcinków drugiego sezonu. Łazienka w nowo powstającym domu uczestniczki przeobraziła się w estetyczny i komfortowy salon kąpielowy za sprawą wyjątkowego rozwiązania – kabiny natryskowej typu walk-in.

Główną rolę w odpowiednim podzieleniu tej przestrzeni odegrało szkło prysznicowe TIMELESS z powłoką antykorozyjną, której zawdzięcza swoje doskonałe parametry użytkowe i wizualne. Niezrównana przezierność tafli i naturalne odwzorowanie kolorów pozwoliły optycznie powiększyć nieduże pomieszczenie i doświetlić mniej dostępne miejsca światłem naturalnym docierającym do wnętrza przez okno. Pod względem praktycznym TIMELESS także nie ma sobie równych – trwała powłoka z tlenków metali chroni jego powierzchnię przed niszczeniem i matowieniem pod wpływem wody, a także czyni pielęgnację bezproblemową –  bez konieczności stosowania specjalnych środków czyszczących. 

 

Szkło prysznicowe TIMELESS z powłoką antykorozyjną harmonijnie dopełniło łazienkę utrzymaną w stylu skandynawskim, tworząc praktyczną i stylową strefę SPA w domowych czterech kątach.
Cały odcinek programu dostępny jest na platformie Player*.

 

*Platforma Player w pełni subskrypcyjna. Aby obejrzeć program należy wykupić pakiet.