Przejdź do treści
 

Łazienka też może być EKO!

Łazienka też może być eko!
Wraz z nasilającym się trendem dbania o naturę, eko-nawyki zaczynają dominować w naszej codzienności. Nie tylko zamieniamy auta na rowery, stosujemy energooszczędne sprzęty, a zakupy pakujemy w wielorazowe torby. Coraz śmielej sięgamy również po „zielone” rozwiązania do wnętrz, które pozwalają nam urządzać je w zgodzie z naturą. Oto produkty, które zatroszczą się o wystrój Twojej łazienki i codzienny komfort Twoich bliskich, a przy tym również środowisko naturalne.

 

  • Szkło prysznicowe TIMELESS z powłoką antykorozyjną

Idealna kabina prysznicowa? Perfekcyjne odwzorowanie barw i neutralny kolor krawędzi szkło TIMELESS zawdzięcza wykonaniu na ekstra białym, odżelazionym szkle DIAMANT. Jego powierzchnię pokrywa specjalna powłoka antykorozyjna, która chroni taflę szkła przed  niszczącym skutkiem korozji, matowieniem i osadzaniem się kamienia, zapewniając komfort kąpieli i nieskazitelnie czysty wygląd łazienki – bez konieczności intensywnej pielęgnacji i wykorzystania specjalistycznych detergentów. Niezrównana trwałość powłoki czyni szkło TIMELESS rozwiązaniem przyjaznym środowisku, bowiem wraz z upływem czasu (i wody) nie wypłukuje się z powierzchni szkła. Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją producenta, posiada również Deklarację Środowiskową EPD, potwierdzającą proekologiczne właściwości i produkcję z poszanowaniem natury.
Przeczytaj więcej: https://pl.saint-gobain-building-glass.com/pl/timeless 

Zobacz film: https://youtu.be/J46XPqsW2X0

 

  • Lustro ekologiczne MIRALITE PURE

Nadaje przestrzeni nieskończoną głębię, optycznie powiększa nawet najmniejszą przestrzeń i stanowi nieodłączny element każdej łazienki. A do tego jest tworzone z myślą o środowisku i bezpieczeństwie użytkowników! Lustro MIRALITE PURE to produkt wolny od szkodliwego ołowiu oraz rozpuszczalników organicznych. Jest odporne na korozję brzegową i punktową, a jego antracytowy podlew eliminuje efekt prześwietlenia przy aplikacji LED. Dzięki temu, że może być zarówno osadzone w ramie, jak i klejone lub mocowane przy pomocy specjalnych uchwytów, dopełni każdy styl aranżacyjny wnętrza. Lustro MIRALITE PURE zapewni Twojej łazience najlepszy design w eko-wydaniu!
Dowiedz się więcej o produkcie: https://pl.saint-gobain-building-glass.com/pl/miralite-pure