Przejdź do treści
 

ŁAZIENKA PEŁNA INSPIRACJI

SZKŁO DO WNĘTRZ W PROGRAMIE WNĘTRZA - ZEWNĘTRZA

Aranżacja nastrojowej łazienki?

 Tu sprawdzi się nasze niezawodne trio: ekologiczne lustro MIRALITE® PURE, szkło prysznicowe TIMELESS® oraz szkło ornamentowe. Ich niezrównane właściwości i parametry pozwolą cieszyć się w pełni funkcjonalnym i pięknym wnętrzem. Tu sprawdzi się nasze niezawodne trio: ekologiczne lustro MIRALITE® PURE, szkło prysznicowe TIMELESS® oraz szkło ornamentowe. Ich niezrównane właściwości i parametry pozwolą cieszyć się w pełni funkcjonalnym i pięknym wnętrzem.

•    MIRALITE® PURE – to lustro wolne od ołowiu, rozpuszczalników organicznych i aromatycznych, które powiększy optycznie przestrzeń, a przy tym zatroszczy się o lepszą jakość powietrza w pomieszczeniu. 
•    TIMELESS® – szkło prysznicowe z trwałą powłoką antykorozyjną, która ułatwi czyszczenie kabiny i zadba o jej wyjątkowy blask, dodając łazience eleganckiego wyrazu.
•    Szkło ornamentowe z linii MASTER® – prawdziwa kropka nad „i” nowoczesnej aranżacji. Geometryczne wzory o różnej gęstości zapewnią nam upragnioną prywatność przy jednoczesnym dostępie do światła.

Jeśli chcecie poznać zastosowanie naszych rozwiązań w praktyce, sprawdźcie koniecznie ostatni odcinek programu „Wnętrza Zewnętrza” na kanale YouTube i dajcie się zainspirować!

 

ZOBACZ FILM

bathroom_wnetrza-zewnetrza

 

 

 

wnetrza-zewnetrzaO „Wnętrza Zewnętrza”: to program na kanale YouTube oraz blog prowadzony przez Magdę Motrenko, którego ideą jest promowanie polskiego designu, rozwiązań less waste i motywowanie odbiorców do tego, by w urządzaniu wnętrz kierować się przede wszystkim własnym gustem i potrzebami. W każdym odcinku prezentowane są piękne i przytulne wnętrza, które dzięki odpowiednim rozwiązaniom zyskują także na komforcie i funkcjonalności.

SPRAWDŹ NASZE PRODUKTY

miralite_pure_background MIRALITE® PURE
timeless-naglowek TIMELESS 
Szkło ornamentowe / Patterned glass

Znajdź dystrybutora