Przejdź do treści
 

TOPTEN Okna - prestiżowy konkurs na energooszczędne okna

Konkurs TOPTEN 2017

Nasze szyby Climatop Family w nagrodzonych oknach

W tegorocznej, czwartej już edycji TOPTEN Okna jury przeanalizowało ponad 550 wyrobów – wyniki konkursu to wskazówka dla projektantów i inwestorów, jakie produkty są najlepsze pod względem oszczędności energii i kosztów.

Parametry techniczne szyb z gamy CLIMATOP FAMILY doceniane są przez działających na polskim rynku producentów stolarki okiennej. Wśród nagrodzonych w konkursie TOPTEN Okna 2017 produktów w kategorii „Okna PVC”, aż 50% zawierało szyby Saint-Gobain. Podobnie przedstawiała się klasyfikacja w kategorii „Okna drewniane” – 40% laureatów stosuje w nagrodzonych oknach produkty wytworzone przez Saint-Gobain. To dowód najwyższej jakości oferowanych przez firmę wyrobów.]

Wykorzystanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologicznie produktów pozwala osiągać ]producentom sukcesy zarówno wśród klientów, jak i wśród branżowych ekspertów. Zastosowanie w oknach pakietów trzyszybowych CLIMATOP FAMILY, cechujących się dużo lepszym bilansem energetycznym niż w szybach standardowych przyczyniło się do osiągnięcia sukcesu w tak prestiżowym konkursie jak TOPTEN Okna 2017.