Przejdź do treści
 

EGLAS

Przejrzystość szkła wraz z komfortem cieplnym

Szkło grzewcze z funkcją antykondensacji.

Ciepło, wygoda, funkcjonalność

EGLAS to nowoczesne szkło grzewcze, które zapewnia komfort cieplny wewnątrz pomieszczeń, niweluje przeciągi i poczucie chłodu. 

W zależności o rodzaju aplikacji i budowy szkła EGLAS może pełnić funkcje:

  • antykondensacji,
  • topienia śniegu
  • komfortu termicznego
  • głównego ogrzewania

  • Właściwości termoizolacyjne
    Właściwości termoizolacyjne
  • UV Protection

Opis

EGLAS jest innowacyjnym rozwiązaniem grzewczym, dzięki któremu możemy wyeliminować niedogodności z którymi zmagają się Klienci, takie jak kondensacja pary wodnej na szkle, czy też pokrywa śnieżna na dachu lub świetliku.
Szkło to zapewnia także komfort termiczny wewnątrz pomieszczeń, poprzez wyeliminowanie efektu zimnego okna. Przy spełnieniu odpowiednich warunków, szkło to może nawet pełnić funkcję głównego źródła ogrzewania. Mechanizm działania „ciepłego szkła” takiego jak EGLAS oparty jest na dwóch czynnikach: prądzie elektrycznym i powłoce z tlenków metali, którą pokryta jest jedna z powierzchni szkła. Szyby EGLAS dostępne są w wersji podwójnie lub potrójnie zespolonej, a także w postaci szkła laminowanego.

 

Zastosowania wewnętrzne: Wewnętrzne ściany działowe, drzwi, podłogi szklane.

Zastosowania zewnętrzne: Zespolenia jednokomorowe i dwukomorowe, fasady, przeszklenia i świetliki dachowe, okna połaciowe, ogrody zimowe, daszki nad wejściami, werandy.

 

więcej informacji znajdziesz na stronie:
www.szklogrzewcze.pl