Przejdź do treści
 

Dni otwarte ABB Living Space® Experience

W lipcu i sierpniu zapraszamy na Dni Otwarte w apartamencie ABB, które odbędą się pod hasłem „Spokojnej podróży”. Ten innowacyjny projekt ma na celu zaprezentowanie funkcjonalności i komfortu, które gwarantuje nam inteligentny dom.

Jest to szczególnie istotne w trakcie sezonu wakacyjnego, gdy urlop może popsuć myśl o niewyłączonym żelazku lub otwartych oknach. ABB Living Space® Experience to jedyny w Polsce apartament pokazowy, gdzie zastosowano rozwiązania automatyki budynkowej.

Wśród rozwiązań zaprezentowanych w pokazowym apartamencie znalazły się także innowacyjne produkty Saint-Gobain Building Glass Polska. Zamontowano m.in. szkło grzewcze EGLAS, które gwarantuje komfort cieplny w pomieszczeniach poprzez zminimalizowanie przeciągów oraz poczucia chłodu. Co istotne, EGLAS za pomocą innowacyjnej technologii może być jedynym źródłem ogrzewania. W apartamencie ABB będzie można się także przekonać na własne oczy jak działa szkło PRIVA-LITE, które wyróżnia się zmienną przeziernością, bez wpływu na wysoką przepuszczalność światła. Gama produktów PRIVA-LITE zda egzamin w pomieszczeniach, w których zależy nam na prywatności lub gdy chcemy uzyskać efekt „wow”. Szczególnie dobrze sprawdza się w budynkach użyteczności publicznej czy apartamentach. W łazience apartamentu zastosowano szkło TIMELESS z powłoka antykorozyjną, przeznaczone do kabin prysznicowych gwarantujące łatwość utrzymania w czystości Szkło nie staje się białe, lecz zachowuje przezroczystość a wapień i zabrudzenia osadzają się w mniejszym stopniu.

ABB Living Space® Experience zaprasza na Dni Otwarte do Defabryki (dawny budynek Fabryki Wynalazków Instytutu Mechaniki Precyzyjnej), ul. Duchnicka 3, bud. 4, lok. 12, w dniach: 13.07, 27.07, 10.08 i 24.08, godz. 10.00 – 16.00.

Villa Metro