Przejdź do treści
 

MIRASTAR® REFLECT z tytułem Diament Meblarstwa 2023

Szkło z efektem lustra MIRASTAR® REFLECT zostało wyróżnione nagrodą „Diament Meblarstwa 2023” w kategorii „Podstawa wnętrza - klasa premium”. Konkurs „Diament Meblarstwa” organizowany od 2006 roku przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika i portalu BIZNES.meble.pl oraz Grupę Meble.pl S.A., dedykowany jest najlepszym produktom w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz. Każdy zgłoszony produkt oceniany jest przez ponad 50-osobowy zespół Jury pod kątem wzornictwa, zgodności z aktualnymi trendami, funkcjonalności oraz ogólnej prezencji. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono aż 112 rozwiązań w kategorii standard i premium: mebli, akcesoriów, komponentów i projektów autorstwa młodych adeptów wzornictwa, a pamiątkowe diamentowe statuetki powędrowały do 34 laureatów.

diament meblarstwa_2023
 

Uroczysta gala wręczenia statuetek odbyła się 7 grudnia 2022 roku w NINE’s Restaurant & Sports Bar, której współwłaścicielami są m.in. kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski oraz Jerzy Krzanowski, wiceprezes firmy Nowy Styl. Nagrodę z rąk Organizatorów odebrał Benedykt Korduła, dyrektor marketingu Saint-Gobain Glass. Emocje były naprawdę gorące, zachęcamy do obejrzenia poniższej fotorelacji z tego wydarzenia.
Docenienie szkła z efektem lustrzanym MIRASTAR® REFLECT przez Kapitułę to dla nas ogromne wyróżnienie i wspaniała motywacja do tworzenia kolejnych innowacji, które kreują design nowoczesnych projektów. Dziękujemy za zaufanie!

GAMA SZKŁA MIRASTAR®

Znajdź dystrybutora