Przejdź do treści
 

COOL-LITE® SKN 176 II

COOL-LITE® SKN 176 II jest produktem, który wyznacza nowy standard w grupie szkieł przeciwsłonecznych z podwójną warstwą srebra. Zapewnia wysoki poziom transmisji światła jednocześnie dostarczając wysoką ochronę przeciwsłoneczną budynków. Zastosowanie nowej generacji powłok z gamy SGG COOL-LITE® pozwala na optymalne wykorzystanie naturalnego światła dziennego i tworzenie jasnych przestrzeni, sprzyjających pracy i odpoczynkowi.

 

  • Właściwości termoizolacyjne
    Właściwości termoizolacyjne

Opis

Szyby COOL-LITE® SKN 176 II jest dostępne w standardowym wymiarze tafli 6000x3210mm o grubości 6, 8 i 10 mm. Niestandardowe grubości i rozmiary tafli (większe lub mniejsze) są dostępne na indywidualne zamówienie.

COOL-LITE® SKN 176 II jest idealnym rozwiązaniem w przypadku projektów, w których poszukuje się połączenia ochrony przeciwsłonecznej, wysokiej przepuszczalności światła i termoizolacji. Dzięki swoim właściwościom produkt ten może być z powodzeniem stosowany w przypadkach, gdzie konieczne jest użycie bezpiecznego szkła hartowanego, tj. fasady, świetliki czy przeszklenia o dużych powierzchniach