Przejdź do treści
 

COOL-LITE XTREME

Szkło przeciwsłoneczne powlekane potrójną warstwą srebra.

Osiąga niezwykłe parametry selektywności przewyższające szkło z warstwą podwójną. Oznacza to, że szkło to ma najwyższy stosunek przepuszczanego światła do ochrony przed ciepłem słonecznym, jednocześnie zachowując neutralny wygląd.

Warstwy ochronne nakładane są na białe szkło typu float za pomocą napylania magnetotronowego w warunkach próżniowych.

Szkło COOL-LITE XTREME wyposażone jest w niezwykle selektywne powłoki chroniące przed energią słoneczną, do zastosowań w budynkach mieszkalnych i usługowych. Idealnie nadaje się do użytku w fasadach i dachach budynków wszędzie tam, gdzie konieczne jest zastosowanie szkła temperowanego lub  wzmacnianego termicznie.

  • Właściwości termoizolacyjne
    Właściwości termoizolacyjne
  • UV Protection

Opis

Najnowsza innowacja w wysokoselektywnych powłokach przeciwsłonecznych. To rozwiązanie chroni pomieszczenia przed nagrzewaniem zapewniając optymalną ilość światła dziennego wewnątrz minimalizując dyskomfort związany z przegrzaniem pomieszczeń latem, wyróżnia się też niskim współczynnik przenikalności cieplnej. Dzięki temu zużycie energii na klimatyzację i sztuczne oświetlenie oraz koszty ogrzewania mogą zostać znacząco obniżone o każdej porze roku. Na szkło bazowe typu float nakładane są trzy warstwy srebra w procesie napylania magnetronowego w warunkach próżniowych.

COOL-LITE XTREME 70/33 & 70/33II najbardziej innowacyjne szkło przeciwsłoneczne neutralne w odbiorze, selektywność na poziomie 2,12, zapewnia optymalną ilość światła wewnątrz 70% przy jednoczesnym niskim współczynniku przepuszczalności energii słonecznej 0,33 SGG COOL-LITE XTREME 60/28 & 60/28II szkło charakteryzujące się selektywnością na poziomie 2,18, które przepuszcza 60% światła przy jednoczesnym współczynniku przepuszczalności energii słonecznej na poziomie 0,28 SGG COOL-LITE XTREME 50/22 & 50/22II szkło charakteryzujące się selektywnością na poziomie 2,24, które przepuszcza 47% światła przy jednoczesnym współczynniku przepuszczalności energii słonecznej na poziomie 0,21

ZASTOSOWANIE COOL-LITE XTREME

Stosowany w obiektach biurowych, komercyjnych, użyteczności publicznej (służba zdrowia, szkoły) zarówno na fasadach, jak i świetlikach, gdzie ważny jest wysoki poziom transmisji światła przy jednoczesnej wysokiej ochronie przeciwsłonecznej.

COOL-LITE XTREME 50/22 II COOL-LITE® XTREME 50/22 II

Znajdź dystrybutora