Przejdź do treści
 

To był ich dzień — młodzi architekci na wydarzeniu Buildera

Młodzi adepci zawodu spotkali się na warsztatach organizowanych przez Buildera. Wydarzenie w Złotych Tarasach w Warszawie przebiegało pod hasłem: DROGA DO KARIERY. DROGA DO SUKCESÓW. DROGA DO SATYSFAKCJI Z ZAWODU ARCHITEKTA.

Dzień Młodego Architekta, którego partnerem strategicznym jest Saint-Gobain Building Glass Polska, przypadł na 14 marca i zgromadził rekordową liczbę studentów, ponad 900 zarejestrowanych na wydarzenie osób. W tym dniu studenci mieli okazję zdobyć wiedzę na temat innowacyjnych rozwiązań i technologii, a następnie wykorzystać ją w praktyce. Czołowi przedstawiciele branży prowadzili warsztaty oraz wykłady o tematyce związanej z codzienną pracą architekta. Ci, którzy chcieli zgłębić zagadnienia poruszone podczas panelu np. „…jak zostać najlepszym architektem przed czterdziestką?”, mogli wziąć udział w konsultacjach z wybitnymi ekspertami z branży.

Towarzyszyła temu także możliwość rozmowy z doradcami technicznymi z firm reprezentujących dostawców technologii i usług dla budownictwa. Przedstawiciele firmy Saint-Gobain Building Glass Polska, Magda Lipińska i Sławomir Kocur, byli obecni na wydarzeniu, służyli radą i dzielili się doświadczeniem z uczestnikami. Była to także doskonała okazja dla przyszłych architektów, aby zapoznać się z szeroką gamą szkieł i rozwiązań szklanych Saint-Gobain prezentowanych podczas spotkania. Ogromne zainteresowanie zbudziło szkło grzewcze EGLAS, szkło o zmiennej przezierności PRIVA-LITE oraz szkło niskoemisyjne nowej generacji ECLAZ, przeznaczone do produkcji najwyższej jakości szyb zespolonych. Na stoisku Saint-Gobain zaprezentowano również szkło lakierowane PLANILAQUE COLOR-IT, szkło ornamentowe DECORGLASS oraz szkło antykorozyjne TIMELESS, przeznaczone do kabin prysznicowych.

DMA oraz Konkurs dla Młodych Architektów są realizowane w ramach projektu „Promujemy Polską Architekturę” i „Builder For The Young Architects”.

Priva-Lite di Saint-Gobain per le sale riunioni PRIVA-LITE
TIMELESS GLASS SHOWER zijn opstellingen met douchewanden die in elke badkamer passen TIMELESS GLASS SHOWER
Eglas | Saint-Gobain Building Glass | Verwarmend glas EGLAS
PLANILAQUE COLOR-IT BLACK&WHITE
ECLAZ

Znajdź dystrybutora