Przejdź do treści
 

ARCH. MAGDALENA FEDEROWICZ-BOULE

AMBASADORKĄ SAINT-GOBAIN GLASS


Z radością informujemy, że ARCHITEKTKA MAGDALENA FEDEROWICZ-BOULE, Prezeska Zarządu, Dyrektorka kreatywna oraz założycielka pracowni architektonicznej TREMEND, została AMBASADORKĄ SAINT-GOBAIN GLASS.

 

 

 

 

Ta wyjątkowa informacja została oficjalnie ogłoszona przez Magdalenę Piękosz, Dyrektora Marketingu Saint-Gobain Glass & Glassolutions podczas uroczystej Kolacji Architektów 28 kwietnia ‘24r. w Warszawie.
 

„Współpraca z Magdaleną Federowicz-Boule to zaszczyt. Jej wyjątkowa wizja, pasja do architektury i świadomość wyzwań, przed jakimi stawia nas współczesny świat, stanowią doskonałe połączenie z wartościami i misją naszej firmy. Współpracujemy ze sobą od lat, dzieląc się ekspercką wiedzą i miłością do szkła. Projekty Magdy Federowicz-Boule, to odzwierciedlenie tego, co we współczesnej architekturze jest najważniejsze – idealnego balansu między komfortem ludzi, designem i uważnością wobec środowiska. Nowoczesne szkło poprawia komfort życia ludzi i buduje lepszą przyszłość planety – jednak by było to możliwe, konieczne jest współdziałanie. Wierzymy, że wspólnie z Magdaleną zrealizujemy niejeden wspaniały projekt i ważny cel – z korzyścią #dlaKlimatu!” - powiedziała Magdalena Piękosz przedstawiając Ambasadorkę marki.

 

„Zanim przyjęłam zaproszenie Saint-Gobain Glass do współpracy – chwilę się zastanawiałam, bo związanie z jedną firmą powinno być elementem przemyśleń. Moje doświadczenia we współpracy z Saint-Gobain Glass, rzetelność wsparcia technicznego, jakość i szerokość oferowanych rozwiązań, spowodowały, że podjęłam to wyzwanie.” – skomentowała swój udział w partnerstwie arch. Magdalena Federowicz-Boule.

 

Jako Saint-Gobain Glass cieszymy się, że będziemy mogli współdzielić doświadczenia i know-how, inspirować się wzajemnie tworząc zrównoważone obiekty przyszłości. Pracownia Tremend odpowiada za projekty kubaturowe i wnętrza zarówno przestrzeni użyteczności publicznej, jak i obiektów komercyjnych – ze specjalizacją w projektach hoteli, apartamentów, biur i galerii handlowych. A my w Saint-Gobain Glass na szkle do takich obiektów znamy się wyjątkowo dobrze.

 

BIO
Magdalena Federowicz-Boule ukończyła Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej, a także brała udział w wymianie naukowej na University of Detroit Mercy w Stanach Zjednoczonych. Doświadczenie zdobyła pracując dla francuskich biur architektonicznych, także na terenie Polski, m.in. jako wieloletnia Dyrektor francuskiego biura IOSIS Polska.


W 2010 r. założyła autorską pracownię architektoniczną Tremend, którą współcześnie współzarządza wraz z architektem Jarosławem Gwóździem i architektką Anną Federowicz. 
Wielokrotnie nominowana i nagradzana w polskich i międzynarodowych konkursach architektonicznych, m.in.: nominacja do Nagrody Architektonicznej Prezydenta Warszawy za projekt Przedszkola przy ul. Zdrowej w 2018 r., nagroda magazynu Rzeczpospolita Real Estate Impactor 2020 za projekt Dworca Metropolitarnego w Lublinie, nagrody International Property Awards oraz A'Design Award&Competition (m.in. za wnętrza Novotel Wrocław Centrum, Ibis Styles Grudziąz, projekt Ibis Styles Budapest City), nagroda World Architecture Festival Awards za wnętrza Royal Tulip Warsaw Apartments w 2023 r.


Inicjatorka i współzałożycielka Koła OW SARP Architekci bez Granic (polski oddział Architecture Sans Frontieres), członek Zarządu OW SARP od 2017, członek ZAIKS i SAW.