Przejdź do treści
 

Aktualizacja aplikacji CalumenLive

Na pierwszy plan - szkło!

Architekci są dzisiaj superbohaterami, którzy stoją na straży komfortu użytkowników budynków bez zbędnego obciążania środowiska. Odpowiedzialne projektowanie to poszukiwanie rozwiązań wpisujących się w szeroko pojęte budownictwo zrównoważone, gwarantujących obiektom wysoką estetykę i ponadczasowość. Ważną rolę w tym procesie odgrywa szkło – by ograniczać zużycie energii i zadbać o odpowiedni komfort w pomieszczeniach musi wykazywać się doskonale dobranymi parametrami.

Jak skomponować przeszklenie idealne?

CalumenLive to aplikacja opracowana przez Saint-Gobain dla specjalistów takich, jak Ty! Nasze narzędzie powstało po to, by każdy Twój projekt spełniał oczekiwania inwestorów i był zgodny z obowiązującymi przepisami. Wejdź na stronę www.calumenlive.com, załóż konto i miej parametry przeszkleń pod kontrolą – ku własnej satysfakcji oraz zadowoleniu swoich klientów.

CalumenLive to łatwe w obsłudze narzędzie, wystarczy kilka kliknięć i przeszklenie jest skonfigurowane a wynik dostępny od ręki. Przekonaj się i obejrzyj instrukcję użytkowania.

 

Przekonaj się i obejrzyj instrukcję użytkowania