Przejdź do treści
 • Szkło do wnętrz

  Szkło to najlepszy sposób na kreowanie jasnych, wygodnych i bezpiecznych pomieszczeń. Oferuje projektantom i użytkownikom szereg korzyści w zakresie dekorowania i projektowania do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych w miejscach zamieszkania i zatrudnienia.

  Czytaj więcej

 • Szkło do okien

  Szkło to najważniejszy element okna, który może znacznie przyczynić się do komfortu mieszkańców, oszczędności energii i ochrony. Od dawna szkło stosowane jest w budowie przejrzystych ścian, aby wpuścić do środka światło dzienne i ciepło promieni słonecznych, jednocześnie chroniąc wnętrza przez przeciągami i zachowując optymalną temperaturę we wnętrzach budynków.

  Czytaj więcej

 • Szkło na fasady

  Zewnętrzna obudowa budynku nie tyko spełnia podstawową funkcję ochrony wnętrza budynku przed oddziaływaniem z zewnątrz, lecz również stanowi wizerunek obiektu dla świata zewnętrznego. Dlatego właśnie Saint-Gobain dostarcza szkło i systemy fasadowe, dzięki którym Twoja fasada będzie piękna i wyposażona w doskonałe parametry wydajności energetycznej.

  Czytaj więcej

 • Innowacyjna oferta

  Będąc częścią międzynarodowej Grupy Saint-Gobain, dostarczamy szkło oraz zaawansowane technologicznie produkty ze szkła dla budownictwa. Tworzymy wysokiej jakości rozwiązania, gwarantujące bezpieczeństwo, ochronę przeciwogniową oraz komfort akustyczny. Nasza oferta odpowiada kryteriom nowoczesnej architektury i jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb.
 • Saint-Gobain Glass Polska

  Od chwili założenia w roku 1665, grupa Saint-Gobain rozwinęła się w dostawcę wysokiej jakości innowacyjnych rozwiązań w zakresie szkła: wyrobów, usług i systemów pomagających tworzyć wspaniałe przestrzenie mieszkalne i poprawiających jakość naszego codziennego życia.