Przejdź do treści
 

Szkło Saint-Gobain w apartamencie

ABB Living Space Experience

Warszawa

Odkryj nowy wymiar komfortu!

Poczuj na własnej skórze, jak wygląda komfort w XXI wieku! W nowo otwartym apartamencie pokazowym ABB Living Space Experience zaprezentowane zostały innowacyjne systemy inteligentnego zarządzania budynkiem i przestrzenią domową, w tym nowatorskie rozwiązania od Saint-Gobain Building Glass Polska.

W jednym z najbardziej nowoczesnych apartamentów pokazowych w Europie prezentowane są spersonalizowane funkcje sterowania funkcjami domu m.in. oświetleniem, wentylacją oraz temperaturą.  W 170-metrowym apartamencie zastosowano nowatorskie rozwiązania szklane od Saint-Gobain Building Glass Polska, m. in:

PRIVA-LITE – aktywne szkło o zmiennej transparentności, które w stanie przeziernym – zapewnia stały dopływ światła dziennego, co sprawia, że przestrzeń staje się przyjazna dla jej użytkowników. W stanie nieprzeziernym pozwala wydzielić komfortowe strefy prywatności.

EGLAS – szkło grzewcze, które zamienia energię elektryczną w ciepło. W pomieszczeniach, w których znajduje się szkło EGLAS nie ma potrzeby instalowania grzejników, co pozwala zaoszczędzić miejsce i podnosi walory estetyczne.

PLANILANIQUE COLOR-IT – szkło lakierowane, które łączy wyrazistość koloru z głębokim odcieniem i elegancją szkła.

MIRALITE PURE – lustro stworzone z poszanowaniem ludzi i środowiska naturalnego.

DIAMANT – szkło zapewniające najwyższy poziom przepuszczalności światła. To szkło, które pozwala na naturalne odtwarzanie barwy białej lub barw pastelowych na powierzchniach szklanych emaliowanych, lakierowanych i z sitodrukiem.

Apartament pokazowy ABB Living Space Experience zlokalizowany jest w Warszawie, przy ulicy Duchnickiej 3, w dawanej Fabryce Wynalazków Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.