Przejdź do treści
 

SZKŁO FASADOWE

Saint-Gobain

Zewnętrzna obudowa budynku nie tyko spełnia podstawową funkcję ochrony wnętrza budynku przed oddziaływaniem z zewnątrz, lecz również stanowi wizerunek obiektu dla świata zewnętrznego. Dlatego właśnie Saint-Gobain dostarcza szkło i systemy fasadowe, dzięki którym Twoja fasada będzie piękna i wyposażona w doskonałe parametry wydajności energetycznej. Oferujemy proste w montażu rozwiązania wykorzystujące szkło termoizolacyjne, do stosowania w budownictwie przemysłowym i usługowym.

Mocne strony naszych fasad

PRZEZIERNOŚĆ I NATURALNE ŚWIATŁO

Nasze dyskretne systemy fasadowe Saint-Gobain otwierają całą gamę możliwych do osiągnięcia efektów wizualnych, jednocześnie zapewniając dostęp dużej ilości światła naturalnego do wnętrza budynku. Systemy te, redukujące konieczność zastosowania widocznych elementów konstrukcyjnych i łączeniowych, pomagają stworzyć wygodne i jasne wnętrza, otwarte na świat zewnętrzny.

ESTETYKA

Fasady zaprojektowane z wykorzystaniem systemów fasadowych oferowanych przez Saint-Gobain  nie mają żadnych belek pionowych ani poziomych. Z zewnątrz wyglądają jak w pełni przeszklona, jednorodna, gładka powierzchnia. To zdecydowanie nowoczesne i oryginalne rozwiązanie.

KOMFORT TERMICZNY

W przypadku stosowania dużych powierzchni szklenia, może zajść potrzeba wykorzystania szkła przeciwsłonecznego w celu uniknięcia przegrzania i nadmiernego zużycia energii na potrzeby klimatyzacji. Dlatego też pragniemy dostarczyć Ci wyroby, które poprawią Twój komfort. Wiele spośród naszych systemów fasadowych jest kompatybilnych z liniami produktów SGG COOL-LITE SKN II i XTREME II, które są najbardziej wszechstronne i skuteczne na rynku.

ŁATWY MONTAŻ

Dzięki zastosowaniu zoptymalizowanych punktów mocowania, bezramowe systemy fasadowe Saint-Gobain gotowe do montażu ułatwiają Ci życie podczas instalacji fasady na placu budowy.

ORAÉ®
4bird_eisvogel 4BIRD®
COOL-LITE XTREME 61/29_background COOL-LITE® XTREME 61/29.
SKN SGG CLIMAPLUS COOL-LITE SKN